Náš zbrusu nový hotel Hotel HegiQ***** v lázních Hegykő Vám nabízí otevírací slevy.
Nebo si vyberte z našich mezisvátečních či silvestrovských nabídek!

Nový hotel v lázních Hegykő
hotel HegiQ****
je již v provozu!

Adresa: Hegykő, ulice Fürdő utca 5., GPS: 47.6199137147, 16.7852582125
Informace v češtině: +36 30 680 26 26

Nabídky od neděle do čtvrtka s výraznými slevami a 20% slevou v ostatní dny
jen do 22. prosince!

Vážený návštěvníku,
naše nabídka platí od neděle do čtvrtka. V tomto období si můžete rezervovat 3 nebo 4 noci.
3 noci - 4 dny za pouhých 378 € pro 2 osoby a 4 noci za 504 € pro 2 osoby.
Cena zahrnuje polopenzi, kompletní vstupenku do lázní s neomezený pohyb mezi lázněmi a hotelem. V poptávkovém formuláři si vyberte zvýhodněných nabídek!
Přijet však můžete i kterýkoli den v týdnu na minimálně 2 noci. V takovém případě vám poskytneme 20% slevu z našich zaváděcích cen.


Speciální balíčky:
vánoční (26.-29.12.) a silvestrovský (29.12.-1.1.2023)

(klikněte na odkaz pro více informací)

Mezi sváteční balíček, pevný termín: 26.-29. prosince 2022 Pokoj PURE s terasou a se sprchou: 540 € / 2 osoby / 3 noci
Pokoj PURE s terasou a se sprchou: 348 € / 1 osoba / 3 noci
Balíček zahrnuje následující služby:
3 noci ubytování se snídaní formou bufetu, večeře o 4 chodech po dobu 3 dnů, z nichž slavnostní večeře v den příjezdu. Tato večeře se koná za doprovodu živé chudby (jazz) a 4 druhy vína.
Všechny večeře zahrnují láhev neperlivé nebo perlivé vody na osobu.
27. nebo 28. prosince ochutnávka piva v pivnici Szentkő (2 sklenky piva) - délka programu 1 hodina.
27. nebo 28. prosince od 13 hod. procházka na pozorování ptáků v této oblasti s průvodkyní Diánou Tislér. Před odchodem sklenka vařeného vína nebo horkého čaje.
1x příprava nápojů v minibaru na pokoji při příjezdu (perlivá a neperlivá voda a vlastní víno HegiQ 2022, čaj), neomezený vstup do termálních lázní a koupaliště SÁ-RA, využití hotelového wellness denně od 7 do 19 hod. (2 vířivé bazény, finská sauna pro 8-10 osob, infra kabina, ledová kaše a speciální sprcha po sauně), odpolední káva a denní nabídka zákusků v Café Lazuli (50 m od hotelu), parkování, používání županu a plážových osušek, WI-FI, DPH.
Silvestrovský balíček, pevný termín: 29. prosince - 1. ledna 2023 Pokoj PURE s terasou a se sprchou: 672 € / 2 osoby / 3 noci
Pokoj PURE s terasou a se sprchou: 436 € / 1 osoba / 3 noci
Balíček zahrnuje následující služby:
3 noci ubytování se snídaní formou bufetu, večeře o 4 chodech na 3 dny, z nichž silvestrovská večeře za doprovodu živé hudby a dále je doplněna aperitivem a vínem (4 druhy) večeři. Všechny večeře zahrnují láhev neperlivé nebo perlivé vody na osobu. Po večeři ukázka latinskoamerických tanců, potom tanec do 2 hodin ráno. Hudbu poskytuje DJ a vše doplňuje půlnoční bufet.
30. prosince od 14.30 hod. nebo 16 hod. 0 hod. návštěva domu Csepp Pálinka s ochutnávkou maďarské pálenky (5 druhů).
31. prosince dopoledne procházka na pozorování ptáků v této oblasti s průvodkyní Diánou Tislér. Před odchodem hrnek vařeného vína nebo horkého čaje.
1x příprava nápojů v minibaru na pokoji při příjezdu (perlivá a neperlivá voda a vlastní víno HegiQ 2022, čaj), neomezený vstup do termálních lázní a koupaliště SÁ-RA, využití hotelového wellness denně od 7 do 19 hod. (2 vířivé bazény, finská sauna pro 8-10 osob, infra kabina, ledová kaše a speciální sprcha po sauně), odpolední káva a denní nabídka zákusků v Café Lazuli (50 m od hotelu), parkování, používání županu a plážových osušek, WI-FI, DPH.

Pokud máte zájem, vyplňte prosím poptávkový formulář a my vám zašleme informace o dostupnosti požadovaného termínu spolu s nabídkou, která je stejná jako ta na webových stránkách.

Hotel HegiQ****
se nachází na území lázní Hegykő

Čtyřhvězdičkový Hotel HegiQ**** je vhodný pro hosty starší 14 let.

Nabízíme následující typy pokojů:

K dispozici je 21 pokojů PURE s terasou a sprchou.
Máme 1 pokoj PURE bez terasy a s vanou.
Další typ je pokoj DELUX.
Nabízíme dále a pokoj v přízemí pro osoby se zdravotním postižením s pokojem se sprchou a terasou pro doprovod.0.dvoulůžkové pokoje PURE bez terasy s vanou,
dvoulůžkové pokoje PURE s terasou a se sprchou.


Ceny pobytových všech balíčků obsahují:
podle počtu objednaných nocí ubytování, snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech s minerální vodou, 1x příprava nápojů v minibaru na pokoji při příjezdu (perlivá a neperlivá voda a vlastní víno HegiQ 2022, čaj), neomezený vstup do termálních lázní a koupaliště SÁ-RA, využití hotelového wellness denně od 7 do 18 hod. (2 vířivé bazény, finská sauna pro 8-10 osob, infra kabina, ledová kaše a speciální sprcha po sauně), odpolední káva a denní nabídka zákusků v Café Lazuli (50 m od hotelu), bezplatné používání jízdních kol na 1 den, parkování, používání županu a plážových osušek, WI-FI, DPH.

Služba zdarma!
V den příjezdu můžete ihned využít lázně (ručníky a osušky na tuto dobu nezajišťujeme) a od 14 hod. můžete obsadit svůj pokoj.
V den odjezdu je nutno v 10 hod. opustit pokoj, ale až do konce provozu můžete využít služby lázní a za kauce 20 €/osoba můžete používat župan a plážovou osušku. Po vrácení županu a osušky kauce se vrací.

Ceny neobsahují rekreační taxu - platí každý nad 18 let, ca. 1,50 €/noc/osoba.

Poptávka - lze poptávat speciální nabídky, akční nabídky (pevný termíny) a pobyty na libovolný termín se slevou 20%!


Informace od A do Z o hotelu HegiQ**** - Maďarsko - lázně Hegykő

1. Asistenční služba v češtině Pokud jste obdrželi potvrzení v češtině, máte nárok na telefonickou asistenční službu v českém jazyce. Pokud máte problém se službou, potřebujete navštívit lékaře nebo v jakémkoli jiném důležitém případě, můžete mezi 8. a 20. hodinou zavolat na číslo +36 30 680 26 26 nebo si vyžádat zpětné volání prostřednictvím SMS.
2. Bazény s vířivkou Hotel má vlastní wellness centrum se dvěma vířivými bazény s neomezeným vstupem od 7 do 18 hod. Před použitím použijte prosím sprchy.
Pro soukromé využití vířivky jsou k dispozici od 18 hod. za poplatek a po předchozí domluvě. O dostupnosti se informujte na recepci.
3. Bezbariérový přístup Veřejné prostory hotelu jsou bezbariérové. V přízemí máme 1 pokoj pro handicapované hosty.
V lázních je taktéž zajištěn bezbariérový přístup k bazénům.
4. Domácí zvířata Náš hotel bohužel nepřijímá domácí zvířata.
5. Elektromobily - nabíjení Elekromobil lze nabít za poplatek - další informace získáte na recepci.
6. Hotelový bar (Lobby bar) Hotelový lobby bar je k dispozici od 7 do 22 hod.
7. Internet Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici zdarma v celém hotelu.
Heslo k WIFI jsou vytištěna na kartě pokoje nebo je získáte na recepci.
8. Klíčová karta Klíčovou kartou lze otevřít dveře do pokoje, závoru na parkovišti a oba vchody v přízemí.
V případě ztráty bude účtován příplatek ve výši 2000 Ft.
9. Klimatizace pokoje Všechny pokoje mají individuálně ovládatelnou, ale centrálně řízenou klimatizaci. Teplotu můžete měnit pomocí nástěnného ovladače v pokoji.
Pokud chcete klimatizaci v pokoji vypnout, nastavte ji na vyšší teplotu - je zde také možnost jejího vypnutí.
Pokud používáte klimatizaci, nechte dveře od pokoje a balkonu zavřené, jinak se chlazení automaticky vypne. V případě jakýchkoli dotazů ohledně provozu klimatizace se obraťte na recepci.
10. Koupelna - ručník, fén, doplňky do koupelny Na pokoji bude k dispozici jeden malý ručník, jedna osuška na osobu a barevný plážový ručník. Budou vyměněny při každodenním úklidu, pokud na to upozorníte položením prádla na podlahu.
Všechny naše koupelny jsou vybaveny fénem a jsou dostupnů i ve wellness zóně.
Doplňkové vybavení koupelny:
na hotelové recepci jsou za poplatek k dispozici holicí strojky, sprchový gel, zubní kartáček, zubní pasta atd.
Ručníky v koupelně:
11. Kouření v hotelu V souladu s novelou zákona XLII. z roku 1999 o ochraně nekuřáků je od 1. dubna 2012 přísně zakázáno kouřit v uzavřených prostorách, proto se prosím zdržte kouření v hotelových pokojích a na terasách pokojů. Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených kuřáckých prostorách do 5 metrů od vchodu do hotelu a na terase restaurace.
12. Lázně - vstupenka do lázní Hotelový host má garantován neomezený pohyb mezi hotelem a lázněmi. Naše hotelové balíčky vždy zahrnují každodenní vstup do lázní SÁ-RA. Ve všech případech je vyžadována pokojová karta, protože s ní lze ovládat fotobuňkový vchod do lázní.
Po příjezdu můžete ihned využít lázně (v případě příjezdu dřív než 14 hod. ručníky a osušky na tuto dobu nezajišťujeme) a od 14 hod. můžete obsadit svůj pokoj.
Pokoj nutno v 10 hod. opustit, ale až do konce provozu můžete využít služby lázní. Za kauce 20 €/osoba můžete používat župan a plážovou osušku až do konce opuštění lázní. Po vrácení županu a osušky kauce se vrací. Poslední den po opuštění pokoje lze v případě potřeby uložit zavazadla do zavazadlového prostoru hotelu.
13. Minibar na pokoji Ve všech pokojích je při příjezdu k dispozici minibar s perlivou neperlivou vodou a hotelovým vínem HEGIQ, které je vždy zahrnuto v ceně balíčku. Nazdraví!
Je možné požádat o přípravu dalších nápojů podle ceníku na pokoji. Požadavek na doplnění prosím sdělte na recepci.
14. Nalezené předměty Pokud po odjezdu něco zapomenete na pokoji, uschováme vám to po dobu 3 měsíců (kromě jídla). Osobní doklady jen výjimečně zasíláme poštou. Většinou zasíláme na český zastupitelský úrad v Budapešti.
15. Nouzový východ Na pokoji na vstupných dveřích umístěn plán únikové cesty.
16. První pomoc V případě zranění vám pomůže personál recepce a k dispozici je také lékárnička.
17. Přecitlivělost na potraviny Snažíme se vyhovět všem stravovacím požadavkům našich hostů, takže pokud máte nějaké speciální stravovací požadavky, požádejte o pomoc personál restaurace, ale nejlépe nám to sdělte již při poptávání služby.
18. Polštář, deka, přikrývka Přikrývka je k dispozici ve skříni v pokoji, a pokud potřebujete další polštář nebo přikrývku, kontaktujte prosím recepci. K dispozici jsou různé polštáře: péřové, vlněné, antialergické.
19. Parkování Hosté mají volný vstup na hotelové parkoviště, které se při vjezdu prokazuje kartou a při odjezdu se automaticky otevírá.
20. Platba v hotelu V hotelu lze platit v hotovosti (HUF, EUR) pouze na recepci, zatímco konzumace v restauraci a lobby baru je připočtena k účtu za pokoj během pobytu a bude uhrazena na recepci před odjezdem v hotovosti, kreditní kartou (VISA, Mastercard, Maestro).
21. Pohostinství Všechny základní balíčky v našem hotelu zahrnují snídani formou bufetu a večeři o 4 chodech.
Hotelová restaurace je otevřena každý den od 6.30 do 22.30 hod. Snídaně se podává od 7 do 10.30 hod., oběd a'la carte od 12 do 15 hod. a večeře od 18 do 21 hod.
Naše restaurace je a'la carte, takže lze si objednat i oběd.
22. Příjezd-odjezd Příjezd od 14 hod.
Odjezd: v den odjezdu je pokoj k dispozici do 10.00.
Za dřívejší příjezd (od 12 hod.) se učtuje 5000 Ft/pokoj,
a za pozdní odjezd (maximálně však do 18 hod. můžete zůstat na pokoji) se učtuje 9000 Ft/pokoj.
Dřívejší příjezd a pozdní odjezd je umožněn v závislosti na obsazenosti ho a předchozí hotrlu.
23. Postele V každém pokoji jsou manželské postele, které jsou praktický 2 oddělitelné postele (samostatné) postele (rozměr: 90x200 cm).
24. Služby bezplatné v rámci balíčků Hotel má vlastní wellness centrum (finská sauna, infrasauna, 2 vířivé bazény, ledová kaše, ochlazovací vedro) v provozu denně 7-18 hod. Denní využití bazénů termálních lázní SÁ-RA během návštěvních hodin nebo polokrytého termálního bazénu před otevírací dobou od 7 do 8.30 hod.
25. Služby za poplatek Wellness centrum po 18 hod. po předchozí rezervaci pro soukromé využití. Masážní služby (zatím nejsou dostupné v hotelu, pouze v lázních). Masáže však i nyní jsou dostupné v lázních.
26. Snídaně a večeře V ceně balíčku je vždy zahrnuta snídaně formou bufetu, která se podává v restauraci od 7 do 10.30 hod.
Na vyžádání a za poplatek lze snídani požádat na pokoj.
Při dřívějším odjezdu je na požádání místo snídaně k dispozici studený balíček, o který lze požádat na recepci do 20 v den před odjezdem.
27. Televize Seznam předprogramovaných mezinárodních a maďarských a kanálů se nahraje do vašeho telefonu pomocí načtení QR kódu na pokoji.
Důležitá poznámka: Hostům často chybí česká televize. Promlém je ten, že české s vysílacími právy to neumožní. A tento fakt neovlivníme.
28. Typy pokojů Dvoulůžkový pokoj PURE s terasou
Dvoulůžkový pokoj PURE bez terasy ve 2. patře.
Propojené dvoulůžkové pokoje PURE v 1. a 2. patře
Dvoulůžkový pokoj DELUX (s obývacím pokojem a ložnicí) ve 2. patře
Bezbariérový pokoj v přízemí
29. Sejf Je ve skříni v každém pokoji. Hotel odpovídá pouze za cennosti uložené v sejfu.
30. Úklid Úklid se provádí denně od 9 do 14 hod. Pokud si nepřejete být během této doby rušeni, poveste prosím nápis "Nerušit- Ne zavarj" na kliku dveří.
31. Úschovna zavazadel Zavazadla si můžete uložit v úschovně za recepcí. O pomoc požádejte pracovníky recepce.
32. Výměna ložního prádla Ložní prádlo se mění každé 3 noci, ale je možná i častější výměna. Informujte prosím recepci.
33. Výtah Výtah je k dispozici.
34. Wellness zóna, sauna Naši hosté mají neomezený vstup mezi 7-18 hod. K dispozici jsou 2 vířivé bazény, finská sauna, infrasauna a ledová kaše, vnitřní i venkovní odpočívárna.
Po 18 hod. za poplatek lze si vyžádat čas na soukromé využití na recepci.
Ve wellness zóně poskytujeme prostěradla pro příležitostné saunování, která po použití laskavě vhoďte do košíku u sauny.
35. Župan Župan je součástí vybavení pokoje. Dejte nám prosím vědět při příjezdu, pokud není správná velikost, a my vám ji vyměníme. Při delších pobytech se župan mění jednou týdně, ale za poplatek je možná i častější výměna.
Pokoje jsou dále vybaveny i plážovou osuškou podle počtu dospělých osob.
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu