Akce v Hotelu HegyQ**** nacházející se na území lázní! V rámci akce minus 30% získáte výraznou slevu!
Lze poptávat a objednat 2,3,4,5 nebo 6 nocí kterýkoli den v týdnu. Akce platí 17.-25.3. a 2.-30.4.2024.
Neváhejte - poptávejte!

Nový hotel v lázních Hegykő
hotel HegiQ****
je již v provozu!

Adresa: Hegykő, ulice Fürdő utca 5., GPS: 47.6199137147, 16.7852582125
Informace v češtině: +36 30 680 26 26

Hotel HegiQ****
je součástí lázních Hegykő

Tento čtyřhvězdičkový Hotel HegiQ je vhodný pro hosty starší 14 let.

Nabízíme následující typy pokojů:

  • celkem 21 pokojů PURE s terasou a sprchou
  • 1 pokoj PURE bez terasy a s vanou.
  • další typ je pokoj DELUX.
  • dále pokoj v přízemí pro osoby se zdravotním postižením s pokojem se sprchou a terasou pro doprovod

Ceny všech pobytových balíčků (výjmou akčních balíčků) obsahují:

podle počtu objednaných nocí ubytování, snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech s minerální vodou, 1x příprava nápojů v minibaru na pokoji při příjezdu (perlivá a neperlivá voda a vlastní víno 0,75 l HegiQ 2022, čaj), neomezený vstup do termálních lázní a koupaliště SÁ-RA (pro hosty hotelu jeden polokrytý léčivý bazén zpřístupněn již od 7 hod.), využití hotelového wellness denně od 7 do 19 hod. (2 vířivé bazény, finská sauna pro 8-10 osob, infra kabina, ledová kaše a speciální sprcha po sauně), každý den odpolední káva a denní nabídka zákusků v Café Lazuli (50 m od hotelu), 1x bezplatné používání jízdních kol (je třeba požádat po příjezdu - zpřístupněn jen od druhého dne pobytu), parkování, používání županu a plážových osušek, WI-FI, DPH.
O večeří: hosté si mohou vybrat z menu 3 chody a to z 2 předkrmů, 2 polévek, 3 hlavních jídel (1 hlavní jídlo vegetariánské) a 2 dezertů, což znamená, že pro každého je k dispozici buď předkrm - polévka - hlavní jídlo, nebo polévka - hlavní jídlo - dezert, nebo předkrm - hlavní jídlo - dezert.
Ceny neobsahují rekreační taxu. Platí se 550 Ft/noc/osoba starší 18 let. Žádné slevy z tohoto poplatku ze zákona nejsou dostupné.

Služba zdarma!
V den příjezdu můžete ihned využít lázně (ručníky a osušky na tuto dobu nezajišťujeme) a od 14 hod. můžete obsadit svůj pokoj.
V den odjezdu je nutno v 10 hod. opustit pokoj, ale až do konce provozu můžete využít služby lázní a za kauce 20 €/osoba můžete používat župan a plážovou osušku. Po vrácení županu a osušky kauce se vrací.

Poptávkový formulář na Hotel HegiQ**** - lázně Hegykő
Akce -30% v období 17.-25.3. a 2.-30.4.2024!

Ceny akčních balíčků obsahují:
podle počtu objednaných nocí ubytování, snídaně formou bufetu, oběd o 3 chodech NEBO večeře a'la carte, 1x příprava nápojů v minibaru na pokoji při chodech, příjezdu (perlivá a neperlivá voda a vlastní víno 0,75 l HegiQ 2022, čaj), neomezený vstup do termálních lázní a koupaliště SÁ-RA (pro hosty hotelu jeden polokrytý léčivý bazén zpřístupněn již od 7 hod.), využití hotelového wellness denně od 7 do 19 hod. (2 vířivé bazény, finská sauna pro 8-10 osob, infra kabina, ledová kaše a speciální sprcha po sauně).parkování, používání županu a plážových osušek, WI-FI, DPH.
Ceny neobsahují rekreační taxu. Platí se 550 Ft/noc/osoba starší 18 let. Žádné slevy z tohoto poplatku ze zákona nejsou dostupné.

Služba zdarma!
V den příjezdu můžete ihned využít lázně (ručníky a osušky na tuto dobu nezajišťujeme) a od 14 hod. můžete obsadit svůj pokoj.
V den odjezdu je nutno v 10 hod. opustit pokoj, ale až do konceInformace od A do Z o hotelu HegiQ**** - Maďarsko - lázně Hegykő

1. Asistenční služba v češtině

Pokud jste obdrželi potvrzení v češtině, máte nárok na telefonickou asistenční službu v českém jazyce. Pokud máte problém se službou, potřebujete navštívit lékaře nebo v jakémkoli jiném důležitém případě, můžete mezi 8. a 20. hodinou zavolat na číslo
+36 30 680 26 26, nebo
+36 1 290 53 79

2. Bazény s vířivkou

Hotel má vlastní wellness centrum se dvěma vířivými bazény s neomezeným vstupem od 7 do 19 hod. Před použitím použijte prosím sprchy.

3. Bezbariérový přístup

Veřejné prostory hotelu jsou bezbariérové. V přízemí máme 1 pokoj pro handicapované hosty. V lázních je taktéž zajištěn bezbariérový přístup k bazénům..

4. Domácí zvířata

Náš hotel bohužel nepřijímá domácí zvířata.

5. eBike, elektromobil, uložení kol

Uložení jízdních kol v hotelu není problém. Nabíjení eBike je také možné. Nabíjení elektromobilů eBike je zdarma.

6. Hotelový bar (Lobby bar)

Hotelový lobby bar je k dispozici od 7 do 22 hod.

7. Internet

WiFi, bezdrátové připojení k internetu je k dispozici zdarma v celém hotelu. Heslo k WIFI jsou vytištěna na kartě pokoje nebo je získáte na recepci.

8. Klíčová karta

Klíčovou kartou lze otevřít dveře do pokoje, závoru na parkovišti a oba vchody v přízemí. V případě ztráty bude účtován příplatek ve výši 2000 Ft.

9. Klimatizace pokoje

Všechny pokoje mají individuálně ovládatelnou, ale centrálně řízenou klimatizaci. Teplotu můžete měnit pomocí nástěnného ovladače v pokoji. Pokud chcete klimatizaci v pokoji vypnout, nastavte ji na vyšší teplotu - je zde také možnost jejího vypnutí. Pokud používáte klimatizaci, nechte dveře od pokoje a balkonu zavřené, jinak se chlazení automaticky vypne. V případě jakýchkoli dotazů ohledně provozu klimatizace se obraťte na recepci.

10. Koupelna - ručník, fén, doplňky do koupelny

Na pokoji bude k dispozici jeden malý ručník, jedna osuška na osobu a barevný plážový ručník. Budou vyměněny při každodenním úklidu, pokud na to upozorníte položením prádla na podlahu. Všechny naše koupelny jsou vybaveny fénem a jsou dostupné i ve wellness zóně. Doplňkové vybavení koupelny: na hotelové recepci jsou za poplatek k dispozici holicí strojky, sprchový gel, zubní kartáček, zubní pasta atd.

11. Kouření v hotelu a na pokojích

V souladu s novelou zákona XLII. z roku 1999 o ochraně nekuřáků je od 1. dubna 2012 přísně zakázáno kouřit v uzavřených prostorách, proto se prosím zdržte kouření v hotelových pokojích a na terasách pokojů. Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených kuřáckých prostorách do 5 metrů od vchodu do hotelu a na terase restaurace.

12. Lázně - vstupenka do lázní

Hotelový host má garantován neomezený pohyb mezi hotelem a lázněmi. Naše hotelové balíčky vždy zahrnují každodenní vstup do lázní SÁ-RA. Ve všech případech je vyžadována pokojová karta, protože s ní lze ovládat foto buňkový vchod do lázní. Po příjezdu můžete ihned využít lázně (v případě příjezdu dřív než 14 hod. ručníky a osušky na tuto dobu nezajišťujeme) a od 14 hod. můžete obsadit svůj pokoj. Pokoj nutno v 10 hod. opustit, ale až do konce provozu můžete využít služby lázní. Za kauce 20 €/osoba můžete používat župan a plážovou osušku až do konce opuštění lázní. Po vrácení županu a osušky kauce se vrací. Poslední den po opuštění pokoje lze v případě potřeby uložit zavazadla do zavazadlového prostoru hotelu.

13. Minibar na pokoji

1x příprava nápojů v minibaru na pokoji při příjezdu (perlivá a neperlivá voda a vlastní víno HegiQ 2022, čaj) je zdarma.
Je však možné požádat o přípravu dalších nápojů podle ceníku na pokoji. Požadavek na doplnění prosím sdělte na recepci.

14. Nalezené předměty

Pokud po odjezdu něco zapomenete na pokoji, uschováme vám to po dobu 3 měsíců (kromě jídla). Zapomenuté věci zasíláme za poplatek (poplatek hradí se předem - do zahraničí zasílat balíky na dobírku nelze). Není to levná záležitost, takže raději si při odjezdu kontrolujte pokoj.

15. Nouzový východ

Na pokoji na vstupných dveřích je umístěne plán únikové cesty.

16. První pomoc

V případě zranění vám pomůže personál recepce a k dispozici je také lékárnička.

17. Přecitlivělost na potraviny

Snažíme se vyhovět všem stravovacím požadavkům našich hostů, takže pokud máte nějaké speciální stravovací požadavky, požádejte o pomoc personál restaurace, ale nejlépe nám to sdělte již při poptávání služby.

18. Polštář, deka, přikrývka

Přikrývka je k dispozici ve skříni v pokoji, a pokud potřebujete další polštář nebo přikrývku, kontaktujte prosím recepci. K dispozici jsou různé polštáře: péřové, vlněné, antialergické.

19. Parkování

Hosté mají volný vstup na hotelové parkoviště, které se při vjezdu prokazuje kartou a při odjezdu se automaticky otevírá.

20. Platba v hotelu

V hotelu lze platit v hotovosti (HUF, EUR) pouze na recepci, zatímco konzumace v restauraci a lobby baru je připočtena k účtu za pokoj během pobytu a bude uhrazena na recepci před odjezdem v hotovosti, kreditní kartou (VISA, Mastercard, Maestro).

21. Pohostinství

Hotelová restaurace je otevřena každý den od 6.30 do 22.30 hod. Snídaně se podává od 7 do 10.30 hod., oběd a'la carte od 12 do 15 hod. a večeře od 18 do 21 hod. Naše restaurace je a'la carte, takže lze si objednat i oběd.

22. Příjezd-odjezd

Příjezd od 14 hod.
Odjezd: v den odjezdu je pokoj k dispozici do 10 hod.
Za dřívější příjezd (od 12 hod.) se účtuje 5000 Ft/pokoj,
a za pozdní odjezd (maximálně však do 18 hod. můžete zůstat na pokoji) se účtuje 9000 Ft/pokoj.
Dřívější příjezd a pozdní odjezd je umožněn v závislosti na obsazenosti hotelu.

23. Postele

V každém pokoji jsou manželské postele, které jsou praktický 2 oddělitelné postele (samostatné) postele (rozměr: 90x200 cm).

24. Služby bezplatné v rámci balíčků (wellness)

Hotel má vlastní wellness centrum (finská sauna, infra sauna, 2 vířivé bazény, ledová kaše, ochlazovací vedro) v provozu denně 7-18 hod. Denní využití bazénů termálních lázní SÁ-RA během veřejných návštěvních hodin. Jen pro hosty hotelu a ostatních ubytovacích zařízení v lázních využití polokrytého termálního bazénu před otevírací dobou od 7 do 8.30 hod.

25. Služby za poplatek

Wellness centrum po 18 hod. po předchozí rezervaci pro soukromé využití. Masážní služby (zatím nejsou dostupné v hotelu, pouze v lázních). Masáže však i nyní jsou dostupné v lázních.

26. Snídaně a večeře

V ceně balíčku je vždy zahrnuta snídaně formou bufetu, která se podává v restauraci od 7 do 10.30 hod. Na vyžádání a za poplatek lze snídani požádat na pokoj. Při dřívějším odjezdu je na požádání místo snídaně k dispozici studený balíček, o který lze požádat na recepci do 20 v den před odjezdem.

27. Televize

Seznam předprogramovaných mezinárodních a maďarských a kanálů se nahraje do vašeho telefonu pomocí načtení QR kódu na pokoji. Hostům často chybí česká televize. Problém je ten, že platné české vysílacími práva to neumožní. A tento fakt neovlivníme.

28. Typy pokojů

Dvoulůžkový pokoj PURE s terasou a se sprchou
Dvoulůžkový pokoj PURE bez terasy s vanou (pouze 1 ks.)
Propojené dvoulůžkové pokoje PURE v 1. a 2. patře Dvoulůžkový pokoj DELUX (s obývacím pokojem a ložnicí) s terasou
Bezbariérový pokoj v přízemí

29. Sejf - pokojový trezor

Je ve skříni v každém pokoji. Hotel odpovídá pouze za cennosti uložené v sejfu.

30. Úklid

Úklid se provádí denně od 9 do 14 hod. Pokud si nepřejete být během této doby rušeni, pověste prosím nápis "Nerušit- Ne zavarj" na kliku dveří.

31. Úschovna zavazadel

Zavazadla si můžete uložit v úschovně za recepcí. O pomoc požádejte pracovníky recepce.

32. Výměna ložního prádla

Ložní prádlo se mění každé 3 noci, ale je možná i častější výměna. Informujte prosím recepci.

33. Výtah

Výtah je k dispozici.

34. Wellness zóna, sauna, župan

Naši hosté mají neomezený vstup mezi 7-18 hod. K dispozici jsou 2 vířivé bazény, finská sauna, infra sauna a ledová kaše, vnitřní i venkovní odpočívárna. Po 18 hod. za poplatek lze si vyžádat čas na soukromé využití na recepci. Ve wellness zóně poskytujeme prostěradla pro příležitostné saunování, která po použití laskavě vhoďte do košíku u sauny.
Župan je součástí vybavení pokoje. Dejte nám prosím vědět při příjezdu, pokud není správná velikost, a my vám ji vyměníme. Při delších pobytech se župan mění jednou týdně, ale za poplatek je možná i častější výměna.
Pokoje jsou dále vybaveny i plážovou osuškou podle počtu dospělých osob.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu